Šperky mě doprovází od dětství... už tehdy jsem je milovala... moji prarodiče pracovali v Jablonecké bižuterii a táta obchodoval mimo jiné s ruznými korálky a korálemi a mnoha dalšími poklady, které mě nikdy nepřestaly fascinovat...

Prošla jsem obdobím, kdy jsem spoustu různých šperků různými způsoby sama vyráběla, pak obdobím, kdy jsem jimi byla téměř posedlá a v obchodech nekoukala po ničem jiném... Šperky jsou mojí vášní a často mi jsou mé úlovky z mnoha stran chváleny.

Množství úžasných originálních šperků vyrobených v Jablonecké bižuterii jsem měla dlouhá léta na dosah ruky a nejspíš chvíli trvalo, než jsem dostala odvahu se jich chopit a nabídnout je dál. Naštěstí jich mám dost na to, abych se mohla podělit :)

Každý jednotlivý šperk v mé nabídce považuji za unikátní a nádherný a věřím, že někoho okouzlí. Šperky jsou radost, jsou krásné a vznešené a podtrhují osobnost. Šperky jsou pro mě stejně nepostradatelným doplňkem a důležitým detailem, jako luxusní parfém, kvalitní kabelka nebo pohodlné spodní prádlo.

Doufám, že se Vám má nabídka bude líbit a pokud se do nějakého kousku zamilujete, bude Vám dělat radost minimálně dlouhé roky. A o to tu jde – udělat si radost, protože šperk je maličkost, která dokáže potěšit více než cokoli jiného. Šperky k nám ženám zkrátka patří...